Merhaba,

Masal diyarlarına öykünerek düzenlediğimiz ana sınıfımız, çocuklarımızın eğitime ilk adımlarından itibaren kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak; sonrasında, hazırbulunuşluk seviyelerinin tamamlandığı bir sistemle ilkokul, ortaokul ve lise eğitimleriyle onların hep yanında olacağız. Sanattan bilime, spordan yabancı dile kadar hiçbir detay atlanmadan ve tüm ihtiyaçlar düşünülerek kurulan kolejimiz, düşük sınıf kontenjanı sayesinde eğitim kalitesini daima koruyacaktır.Eğitim sisteminde dershaneye olan gereksinimi ortadan kaldırmayı amaçladığımızdan; sınavlara yönelik özel öğretim kadromuz, çalışma yöntemimiz ve özel rehberlik sistemimizle öğrencilerimizin yanında olacağız.

Hedeflerimizden biri de sınırların kalktığı bir dünyada, tam donanımlı bireyler yetiştirmektir. İnsanların sanallaşmasından sıkça dert yandığımız son dönemde başarının yalnızca okulları teknoloji ile donatmakla sağlanamayacağını savunuyoruz. Çağımızın gerektirdiği tüm teknolojik imkanlar, şüphesiz öğrencilerimizin hizmetine sunulacaktır; ancak, eğitime her anlamda değer katacağına inandığımız kaynak, öğretmendir. Hiçbir teknoloji ürünü, kitapların, öğretmenlerin, laboratuvarların, kısacası “yaşayarak öğrenmenin” yerini tutamayacağından; Beysukent Koleji’nin eğitim programında; “Birebir Eğitim Modeli”ni tercih ettik. Öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz birbirleriyle bütün halinde ve koordinasyonlu bir şekilde çalışmalıdır. Disiplinle gelişen öğretmen-öğrenci ilişkisi; yabancı dil öğreniminde, hayata hazırlanmada ve tüm sınavlarda muvaffak olacaktır.

 

Bir ülkenin eğitimi, o ülkenin geleceğinin göstergesidir. Eğitim alanında bugün alınan kararlar, gelecekte toplumu şekillendiren en önemli unsurlardır. Biz, hayalimizdeki eğitimi gerçek kılmaya ve yaşadığı toplum ve çağ için önde gelen bireyler yetiştirmeye çalışırken; aynı zamanda geleceğe yön verdiğimizin bilincindeyiz ve sorumluluğunu taşıyoruz.Bu doğrultuda öğrencilerimize kazandırılmayı ilke edindiğimiz temel özellikler; içinde yaşadığı toplumu sevmesi, milli değerleriyle gurur duyması; onun büyümesi ve ilerlemesi için her türlü fedakarlığı yapması olacaktır.Uzman eğitim kadromuz ve geleceğimiz olarak gördüğümüz siz değerli öğrencilerimiz ile büyük adımlar atarak amacımıza ulaşacağımıza inanıyorum.

TOLGA DEMİR

KURUCU

 

Menü